Reklama

Już pożegnania nadszedł czas ...

PDFDrukujEmail

img_7263„Już pożegnania nadszedł czas, zostawcie w sercach swoich nas” ... słowami tej piosenki w czwartek 9 czerwca, swój czteroletni pobyt w przedszkolu zakończyła kolejna grupa starszaków z Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników.

Wzruszeń w ten dzień było mnóstwo, łezki w oczach zakręciły się dzieciom, rodzicom wychowawczyniom i Pani Dyrektor. Dzieci, po raz ostatni, w swej przedszkolnej karierze zaprezentowały przybyłym gościom, umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne- prezentując: poloneza, tango, hip- hop, zagrały także na niecodziennych instrumentach pochodzących prosto z kuchni każdej mamy- na szklankach, blaszanych kubkach, gwizdku od czajnika, a nawet na młynku do kawy, do utworu muzyki klasycznej J. Brahmsa.

Absolwenci w ten uroczysty dla dzień otrzymali pamiątkowe tablo, dyplomy ukończenia przedszkola, oraz książki z dedykacjami. Naszym wychowankom na dalszej drodze obowiązków szkolnych życzymy wszelkiej pomyślności, pozostawcie w pamięci, tylko dobre wspomnienia, jakie i wy zostawiacie w nas po sobie.

zdjęcia : arch.autora

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - http://kostrzynskie.info/images/stories/przedszkole3

Reklama
Reklama
Reklama