Aktualności
Paranienormalni w amfteatrze
KABARET PARANIENORMALNI

oraz

AGENCJA ARTYSTYCZNA JOANNA
 
serdecznie zaprasza Państwa na premierowy program

Żarty się skończyły na bis”

Występ odbędzie się 30 maja 2014 r. o godz. 19.00

w Amfiteatrze Miejskim przy ul. Sikorskiego 34

w KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.

 

Czas trwania programu to prawie 2 godziny - Ceny biletu od 40 zł.


Indywidualnie bilety można nabyć w Kostrzyńskim Centrum Kultury przy ul. Sikorskiego 34 lub na stronie internetowej www.kabaretowebilety.pl

 Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel: (41) 361-80-47.

Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

           Image


       
 
Artystyczny Dzień Dziecka w Amfiteatrze
1 czerwca zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, ale także dorosłych, na Artystyczny Dzień Dziecka w naszym Amfiteatrze.

W programie:
o godz. 15.00 - Prezentacje artystyczne kostrzyńskich szkół podstawowych
o godz. 16.00 - Koncert Formacji Tanecznej ROLL DANCE
o godz. 17.00 - Finałowy Koncert Laureatów 37. Konkursu Piosenki Dziecięcej              
                          ,,O ZŁOTY LIZAK" - prowadzi Michał Juszczakiewicz


Poza tym nasi partnerzy ze stowarzyszenia Kindervereinigung e.V Seelow zaproszą na swoje stoisko z dmuchanymi zamkami, malowaniem twarzy i innymi atrakcjami.


                                   Image
 
Pokaz nagrodzonych filmów ...
Zapraszamy na specjalny  pokaz filmów nagrodzonych w konkursie filmowym ,,Kostrzyn - ludzie, miejsca, sytuacje... , który odbędzie się w czwartek 29 maja o godz. 18.00 w galerii ,,dacco" Kostrzyńskiego Centrum Kultury.
Nagrodzeni autorzy to:
I miejsce - Marcin Lewandowski za film ,,Miasto zgładzone"
II miejsce - Hanna Stefańska i Marci Pulkowski za film ,,Fontanna"
III miejsce - Paulina Awiżeń za film ,,Kostrzyńskie pasje"
Wyróżnienia:
Aleksandra Droździak i Kornelia Chabasińska
Aleksandra Szukała
Oliwia Gawlik


                        Image
 
Polsko - niemieckie obozy młodzieżowe
ImageKostrzyńskie Centrum Kultury wraz z partnerem Kindervereinigung e.V. Seelow od kilkunastu lat zapraszają w okresie wakacyjnym na polsko - niemieckie obozy młodzieżowe dofinansowane ze środków Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
W tym roku zapraszamy młodzież w wieku 12 - 14 lat na kolejne wakacyjne obocy pełne przygód i atrakcyjnego programu, które odbywać będą się w: Spreewald, Łagowie, Rostocku i Lubus.
Szczegóły poniżej.

Czytaj całość
 
Wystawa poplenerowa KNK 5
Wernisaż wystawy poplenerowej 5. Pleneru Litograficznego ,,Kamień na kamieniu" odbył się 16 maja w galerii ,,dacco" Kostrzyńskiego Centrum Kultury z udziałem wszystkich artystów, uczestników tego projektu, a byli to: Natalia Szostak, Ksenia Gryckiewicz, Iwona Dubiel, Wojtek Potocki, Marcin Sępołowicz, Krzysztof Matuszak i Mariusz Kaczmarek.
Projekt dofinansowany był przez Arctic Paper Kostrzyn S.A.

                         Image


Film autorstwa Marcina Sępołowicza - KNK 5

                 www.youtube.com/watch

poniżej fotorelacja z wernisażu.

Czytaj całość
 
Piknik Europejski - fotorelacja
Piknik Europejski z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej odbywał się w wielu miejscach Kostrzyna nad Odrą. My przedstawiamy to, co działo się w amfiteatrze i jego okolicach ....

                      Image


fotorelacja KCK
Czytaj całość
 
Anita Lipmicka & John Porter
ImageKomplet publiczności przywitał w niedzielny wieczór Anitę Lipnicką i Johna Portera, których koncert był naszą kolejną propozycją w ramach cyklu ,,Strefa Dobrej Muzyki". 
Sentymentalny klimat, akustyczne brzmienie i duża wrażliwość artystów przypadły do gustu kostrzyńskiej publiczności, której spora część została po koncercie, aby spotkać się z muzykami ...
Przypominamy, że Strefa Dobrej Muzyki to projekt sponsorowany przez Kostrzyńsko - Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.                    Image

Czytaj całość
 
Graniczne historie Andrzeja Laśnika
Andrzej Leśnik bywa na plenerach ,,Sztuka na granicy" od 1999 roku. Te 15 lat doświadczeń, inspiracji pokazał na wystawie w galerii ,,dacco" Kostrzyńskiego Centrum Kultury i jak sam stwierdził, to niezwykłe, zobaczyć w jednym miejscu obrazy powstałe w Kostrzynie nad Odrą na przestrzeni tych kilkunastu lat.
Wystawa uzmysłowiła miłośnikom sztuki w jaki sposób zmienie z upływem czasu myślenie, kompozycja i proces ujecia tematu przez artystę. Sam Andrzej Leśnik przyznał, że czas spędzony na plenerach w Kostrzynie, Lebus i Namyślinie zmienił także jego sposób postrzegania materii malarskiej, stał sie inspiracją do powstania nowych cykli obrazów, a nawet rozwiązań formalnych i wykorzystywania nowych technik.
Podczas wernisażu muzycznie towarzyszył widzom znakomity akompaniament pianisty Przemysława Raminiaka.

W imieniu organizatorów i samego artysty bardzo dziękujemy instytucjom i osobom prywatnym, które udostępniły na wystawę obrazy, które stanowią ich własność.

Wystawy w galerii ,,dacco" sponsoruje Arctic Paper Kostrzyn S.A.

                       Image
Czytaj całość
 
Lubuski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatu gorzowskiego
Zakończyły się przesłuchania uczestników eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Anna Żytkowiak, Włodziemierz Szypuła oraz Anna Zadłużna - przedstawiciel Regionalnego Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry wysłuchało kilkudziesięciu recytatorów reprezentujących poszczególne gminy powiatu gorzowskiego.
Najlepsi otrzymali tytuły laureatów wraz z nominacjami do finałowych przesłuchań LKR, które odbędą się w w dniach 15 - 16 maja w Kargowej.


                  Image
                 


Wyniki eliminacji powiatowych LKR poniżej
Czytaj całość
 
Lubuski Konkurs Recytatorski - eliminacje miejskie
8 kwietnia w Kostrzyńskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, w których uczestniczyli uczniowie kostrzyńskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jury w składzie: Włodzimierz Szypuła, Anna Żytkowiak i Anna Denczew wysłuchało kilkudziesięciu recytatorów w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III szkół podstawowych, klasy IV - VI szkół podstawowych oraz szkoły gimnazjalne.
Laureaci eliminacji miejskich reprezentować będą Kostrzyn nad Odrą w eliminacjach powiatowych LKR, które odbędą się już jutro, także w Kostrzyńskim Centrum Kultury.


                       Image


Wyniki eliminacji miejskich LKR poniżej
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 224
Biuletyn Informacji Publicznej KCK
Zobacz profil na Facebooku
certyfikat eurorenoma
 
Odwiedziny