baner linia
dyrektor

SZANOWNI PAŃSTWO !
Serdecznie witam odwiedzających naszą stronę internetową.

Dzięki zawartym informacjom na stronie www.mosir-kostrzyn.pl
mogą Państwo na bieżąco śledzić ofertę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Naszym podstawowym zadaniem jest prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na bazie posiadanego w zarządzanie ośrodka rekreacyjnego „Delfin”, terenu rekreacyjnego wraz z basenem dla dzieci, hali sportowej oraz obiektu sportowego (stadion sportowy).

MOSiR jest szczególną instytucją działającą na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą, a różnorodna oferta organizowanych imprez pozwoli Państwu spędzić czas wolny zdrowo i na sportowo.

Nasz ośrodek corocznie jest organizatorem i współorganizatorem blisko 90 imprez sportowo - rekreacyjnych w których bierze udział blisko 8 tysięcy osób. Ponadto w ramach prowadzonej działalności obiekty sportowe MOSiR są gospodarzem ponad 70 imprez odbywających się w ramach rozgrywek mistrzowskich prowadzonych przez związki sportowe w piłce nożnej, w tenisie stołowym, w zapasach, w piłce ręcznej, w karate.

W zawodach sportowych, meczach, turniejach biorą udział sportowcy grup młodzieżowych i seniorskich reprezentujących kostrzyńskie stowarzyszenia: Zapraszam do współpracy przy redagowaniu naszej strony kluby sportowe oraz stowarzyszenia o profilu sportowo - rekreacyjnym.
Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników sportu i rekreacji do skorzystania z naszych ofert i usług.

Ze sportowym pozdrowieniem !

Dyrektor MOSiR
Zygmunt Mendelski

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign